Strona główna
  O nas
  Co proponujemy
  Realizacje
  Wiadomości
  Kontakt
  Referencje
  Linki
  Mapa strony

Informacje, które znajdują się poniżej, przeznaczone są dla tych z Państwa, którzy zechcą skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.


Bardzo często spotykamy się z krótkim i lakonicznym zapytaniem: ile kosztuje u nas wykonanie 1 m2 zabudowy na targach ? Aby odpowiedzieć prawidłowo na takie pytanie musimy posiadać kilka dodatkowych informacji, gdyż bez nich każda odpowiedz nie będzie prawdziwa. Na cenę stoiska wpływa kilka podstawowych czynników i wiele dodatkowych, mniej znaczących. Za każdym razem cena stoiska kalkulowana jest indywidualnie, ponieważ przyjęliśmy zasadę, że cena, którą podajemy, jest ceną końcową i w chwili wystawiania faktury, nie otrzymują Państwo od nas żadnej listy z dodatkowymi wydatkami. Jest to zgodne z zasadą przekazania stoiska „pod klucz”.

   A jakie to są czynniki? Poniżej przedstawimy Państwu (w możliwym skrócie) najważniejsze punkty, z krótkim komentarzem.

   1. Powierzchnia stoiska targowego. Jest to ważny czynnik, gdyż inaczej rozkładają się koszty stałe dla dużego wystąpienia, z wieloma wystawcami, inaczej dla stoiska indywidualnego o dużej powierzchni a jeszcze inaczej dla małego stoiska np. kilkumetrowego.

   2. Gdzie odbywają się targi. Zagadnienie to może być bardzo istotne, jeśli targi odbywają się za granicą. Koszty transportu, odpraw celnych, składowania pustych opakowań mogą w bardzo znacznym stopniu wpłynąć na końcową cenę usługi. W kraju będą to tylko koszty transportu. Ponadto na wielu terenach wystawowych pobierane są dodatkowe opłaty za wykonywanie zabudowy, wymagane mogą być dodatkowe dokumenty lub certyfikaty.

   3. Kiedy odbywają się targi. Ważne, abyśmy mogli wpisać Państwa imprezę do naszego kalendarza targowego.

   4. Typ zabudowy. Przede wszystkim ważną informacją jest to czy mamy do czynienia z wystąpieniem zbiorowym ( powierzchnie od kilkudziesięciu do kilku tysięcy m2 i od kilku do kilkudziesięciu klientów), czy tez indywidualnym. Następnie, jaka będzie forma zabudowy: standardowa, indywidualna czy nietypowa (np. piętrowa).

   5. Plany stoiska. Podejmując się realizacji wykonania zabudowy możemy skorzystać z projektów dostarczonych lub zaproponowanych przez naszych projektantów. W przypadku wykonywania projektu przez nasze biuro, pojawia się wiele następnych pytań, które pomogą spełnić indywidualne wymagania Wystawcy i dostosować formę oraz charakter stoiska do rodzaju imprezy.

   6. Inne zagadnienia mające wpływ na realizację i cenę zlecenia. Na etapie wstępnej rozmowy mogą okazać się ważne dodatkowe informacje typu: wykonanie nietypowych elementów zabudowy, ilość i sposób wykonania elementów graficznych, transport eksponatów na targi, ograniczenia budżetowe i wiele, wiele innych.Powyższych sześć punktów oczywiście nie wyczerpuje zagadnienia związanego z projektowaniem, realizacją i ceną stoiska wystawienniczego. Każdy z Klientów musi sam przemyśleć i zdecydować, jakie informacje powinien przekazać, abyśmy mieli pełny obraz zlecenia i mogli, w zadowalający Państwa sposób, poinformować o sposobie i cenie realizacji zabudowy.

stat4u Copyright © 2006 Form Team Sp. z o.o.