Strona główna
  O nas
  Co proponujemy
  Realizacje
  Wiadomości
  Kontakt
  Referencje
  Linki
  Mapa strony

Na rynku wystawienniczym zaistnieliśmy w 1998 roku. Cały zespół pracowników został skompletowany z osób, które mają wieloletnie doświadczenie w branży wystawienniczej. Mogliśmy więc stworzyć firmę, która zebrała najlepsze, nowatorskie pomysły i wdrożyła je w szybkim czasie, dzięki czemu już w pierwszym roku działalności wykonaliśmy zabudowę na pięciu wystawach zagranicznych o łącznej powierzchni ok. 1200 m2.

Dzięki wieloletniej pracy na rynkach wschodnich jesteśmy jedną z czterech firm, która w chwili obecnej wykonuje zabudowę na takich obiektach jak: Krasnaja Presnia, WDNH i Sokolniki w Moskwie, tereny wystawiennicze w Rydze, Mińsku, Tallinie, Sankt Petersburgu, Belgradzie, Pradze, Kijowie i inne w obszarze dawnych państw socjalistycznych. Na niektórych z tych obiektów mamy, jako firma zagraniczna, wyłączność na wykonywanie zabudowy.

W chwili obecnej zabudowujemy ok. 30 wystaw w roku na rynkach wschodnich, obsługując również wystąpienia w kraju.

Dzięki ścisłej współpracy z organizatorami targów i wystaw, firmami transportowo-spedycyjnymi, firmami graficznymi oraz innymi firmami wystawienniczymi jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta i sprostać jego wszelkim wymaganiom.

Nasi bliscy współpracownicy:


Organizator targów i wystaw Biuro Promocji Zagranicznej EXPO Sp. z o.o.

http://www.bpz-expo.pl/

Spedytor międzynarodowy EUROCARGO RAIL

office@eurocargo.com.pl

Graficy i projektanci

http://www.serwisart.ids.pl/

Firma wystawiennicza EXPO STYL Andrzej Janusz

expostyl@poland.org

 

stat4u Copyright © 2003 Form Team Sp. z o.o.