Strona główna
  O nas
   Co proponujemy
    Zabudowa standardowa
    Zabudowa indywidualna
    Zabudowa nietypowa
  Realizacje
  Wiadomości
  Kontakt
  Referencje
  Linki
  Mapa strony


Firma Form Team Sp. z o.o. oferuje Państwu kompleksową obsługę związaną z zabudową stoisk targowych w kraju i za granicą. Posiadając wieloletnie doświadczenie wystawiennicze jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie od projektu architektonicznego do wykonania i wyposażenia stoiska.

Proponujemy zabudowę w systemie OCTANORM w kolorze białym lub według indywidualnego projektu z dowolnych materiałów ( drewno, płyta, gipskarton itp. ). Nowoczesne oświetlenie, perfekcyjnie wykonana grafika oraz eleganckie meble nadadzą Państwa stoisku koniecznego wykończenia. Wyposażenie kuchni w sprzęt gospodarczy, lodówkę i zlewozmywak podniesie komfort pracy na targach. Sprzęt audiowizualny pomoże lepiej i nowocześniej zaprezentować swoją firmę.

Wszystko to mogą Państwo otrzymać za umiarkowaną cenę !


Zabudowa standardowa

Zabudowa wykonana w systemie OCTANORM w kolorze białym. Ściany stoiska również w kolorze białym, z płyty 3,2 mm (mogą być oklejone folią ORACAL na dowolny kolor). Pełne oświetlenie stoiska, logo na podświetlonym plexi lub na oświetlonej planszy, tablica z krótką informacją o firmie. Meble: stolik, krzesła tapicerowane, lada informacyjna, stołek barowy. Standardowo w wyposażeniu znajduje się zaplecze kuchenne wyposażone w lodówkę, zlewozmywak, pełne wyposażenie w szklanki, kieliszki, talerzyki itp. Według zapotrzebowania stoisko można doposażyć w podesty, gabloty, witryny itp.

Zaletą takiej zabudowy jest niska cena, szerokie możliwości aranżacyjne, możliwość wykonania w krótkim czasie zmian i adaptacji elementów stoiska, krótki czas montażu.


Zabudowa indywidualna

Zabudowa wykonana z elementów systemu OCTANORM w kolorze białym. Dzięki ogromnym możliwościom kształtowania wyglądu i funkcji stoiska możemy dostosować je do wymogów klienta, stworzyć stoiska przyciągające uwagę swoją architekturą, kolorystyką i grafiką, dodatkowo wyeksponowaną ciekawym oświetleniem.

Zaletą tej zabudowy jest wyróżniający się charakter stoiska, olbrzymie możliwości aranżacyjne, cena na średnim poziomie.


Zabudowa nietypowa

System zabudowy i jej sposób ograniczony jest w tym przypadku tylko wyobraźnią projektanta. Możemy tworzyć stoiska z dowolnych materiałów dostępnych na rynku: płyta, szkło, aluminium, stal, pleksi. Mogą to być systemy piętrowe lub z rozbudowanymi elementami graficznymi. Wyobraź sobie.......a my to zbudujemy !

W tym przypadku trudno byłoby mówić o zaletach, gdyż stoiska takie mają same zalety z jedną małą wadą: ceną . . .

stat4u Copyright © 2006 Form Team Sp. z o.o.